Piątek, 22 Luty 2019
Aisko.pl
Aisko.pl
więcej
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
więcej
Znajdź produkt
szukaj również w opisach
    
więcej
Media o nas
Media o nas
więcej
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
więcej
Referencje, wyróżnienia
Referencje, wyróżnienia
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Poradniki
Nasza Firma
Aisko Spółka Jawna
Magdalenka, ul. Jałowcowa 34
05-506 Lesznowola
NIP: 1231134132, REGON: 141236986
KRS: 0000295725, Nr rej.: 000005213
Aisko - biuro, sklep, serwis, reklamacje
ul. Emaliowa 15
02-295 Warszawa
Infolinia: 801 00 94 01
Telefon: 22 666 37 27, Fax: 22 666 37 28
Aisko
Jesteśmy firmą mającą ugruntowaną, wysoką pozycję na rynku, działającą nieprzerwanie od 1999 roku. Od momentu powstania zajmujemy się sprzedażą i serwisem urządzeń kontrolno-pomiarowych.
Systematycznie poszerzana oferta asortymentowa, ukierunkowane na potrzeby Klienta zasady sprzedaży, sprawna obsługa serwisowa oraz szerokie działania marketingowe pozwoliły na osiągnięcie firmie statusu lidera na polskim rynku w zakresie sprzedaży urządzeń kontrolno - pomiarowych. Wypracowana pozycja świadczy zarówno o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów oraz usług jak i o zaufaniu jakim obdarzają nas klienci i partnerzy handlowi. Nabyte przez lata doświadczenie oraz współpraca z zagranicznymi partnerami zaowocowała uruchomieniem przez nas produkcji podzespołów i akcesoriów do analizatorów wydechu oraz czujników przeciwpożarowych.
Firma nasza jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę renomowanych producentów światowych:
Kidde Kidde - światowy lider i ekspert w dziedzinie zabezpieczeń przeciwpożarowych.
Radal Radal Technology Ltd. - producent systemów umożliwiających efektywne monitorowanie przestrzegania zakazu palenia tytoniu.
AZ Instrument Corp AZ Instrument Corp. - producent specjalizujący się w produkcji wysokiej jakości przyrządów pomiarowych.
Primatech Primatech - producent wysokiej jakości certyfikowanych urządzeń do wykrywania tlenku węgla, gazu i dymu.
Kotex Kotex Development Holdings Ltd. - producent analizatorów wydechu oraz zintegrowanych systemów służących poprawie bezpieczeństwa.
ACS Alcohol Countermeasure Systems (ACS) CANADA - producent analizatorów wydechu i systemów uniemożliwiających prowadzenie pojazdów mechanicznych osobom pozostającym pod wpływem alkoholu.
C4 Development Limited C4 Development Limited - wiodący producent dowodowych analizatorów wydechu oraz profesjonalnych alkomatów dla odbiorców indywidualnych.
Jesteśmy równierz dystrybutorami następujących producentów:
Honeywell Honeywell - dostarcza od lat rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo ludzi i ich majątku w budownictwie mieszkaniowym, publicznym i przemyśle.
Datech Alcofind DA Tech Co. Ltd. - producent profesjonalnych alkomatów ręcznych i stacjonarnych dla odbiorców indywidualnych, policji, firm transportowych.
Dräger Dräger - producent dowodowych analizatorów wydechu, alkomatów dla odbiorców indywidualnych oraz sprzętu medycznego, ochrony osobistej i ratownictwa chemicznego.
 • Posiadamy kompletne zaplecze techniczne niezbędne do prowadzenia sprzedaży i obsługi serwisowej urządzeń znajdujących się w naszej ofercie.
 • Na przestrzeni lat rozbudowaliśmy dział serwisu, który został wyposażony w profesjonalny sprzęt, urządzenia diagnostyczne, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie niezbędne do zapewnienia prawidłowej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
 • Pracownicy serwisu, przeszli dokładne przeszkolenie w Polsce i u zagranicznych kontrahentów dzięki czemu posiadają niezbędną wiedzę i kwalifikacje w zakresie napraw urządzeń. Stale uzupełniany magazyn części zamiennych pozwala nam na szybkie i fachowe naprawy oparte na oryginalnych podzespołach.
 • Informacje o naszych produktach były wielokrotnie publikowane w prasie i telewizji, gdzie zdobywały pochlebne opinie. Uczestniczymy w wystawach i targach branżowych oraz angażujemy się w akcje mające na celu poprawę bezpieczeństwa zarówno w domu jak i na drodze.
 • Decydując się na współpracę z nami możecie być Państwo pewni, że związujecie się z doświadczoną, odpowiedzialną i stabilną finansowo firmą o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dlaczego warto być naszym klientem?
 • jesteśmy bezpośrednim importerem lub wyłącznym dystrybutorem sprzedawanych przez nas urządzeń.
 • oferujemy szeroką gamę produktów w konkurencyjnych cenach.
 • zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pełne wsparcie techniczne.
 • prowadzimy kalibrację wszystkich sprzedawanych przez nas alkomatów.
 • posiadamy wyspecjalizowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
 • realizujemy 90 % zamówień do 48 godzin.
 • jesteśmy firmą obecną na rynku nieprzerwanie od 1999 roku.
 • uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. W roku 2011 firma nasza została wyróżniona Złotym Certyfikatem Rzetelności.
 • wszystkie sprzedawane przez nas urządzenia przechodzą podwójną kontrolę przed wysyłką.
Nasz sposób na sukces to profesjonalny i solidny personel, szeroka oferta asortymentowa skierowana zarówno do odbiorców indywidualnych jak i hurtowych oraz usługi świadczone na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy...
piątek, 22 luty 2019  |  57 721 629 wywołań od 22 03 2004
Copyright © 2004 -2019 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce