Czwartek, 27 Kwiecień 2017
Aisko.pl
Aisko.pl
więcej
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
więcej
Znajdź produkt
szukaj również w opisach
    
więcej
Media o nas
Media o nas
więcej
Referencje, wyróżnienia
Referencje, wyróżnienia
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Poradniki
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8

Foto: Aisko
Jubileusz Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach
W jubileuszu 40-lecia Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach mieliśmy swój udział jako sponsor wydarzenia. 20 listopada 2015 podczas uroczystości wręczono odznaczenia i wyróżnienia dla pracowników muzeum oraz 27 nominacji na I stopień oficerski dla funkcjonariuszy z KW PSP w Katowicach i Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie oraz 10 nominacji na I stopnień aspiranta.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Katowice”
Koncert Oprócz błękitnego nieba “Tribute to Marek Jackowski” odbył się w Katowickim Spodku w dniu 15.11.2015 r. Małgorzata Ostrowska, Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Piotr Cugowski, Krzysztof Cugowski, Janusz "Yanina" Iwański, Marek Raduli, Muniek Staszczyk spotkali się na jednej scenie aby poprzez piosenki oddać hołd Markowi Jackowskiemu

Foto: Aisko
“Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna Rydwany Ognia 2015”
8 listopada 2015 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w II Ochockiej Ognistej Olimpiadzie Rodzinnej. Impreza była związana z rozpoczynającym się sezonem grzewczym, a co za tym idzie wzrostem ryzyka związanego z pożarem i zatruciem tlenkiem węgla. Uczestnicy mogli wziąć udział w pokazach i zawodach pożarniczych w zorganizowanym miasteczku strażackim.

Foto: Aisko
“Sezon grzewczy, sezon mroźny - czad i pożar nam niegroźny”
20,21 oraz 22 października 2015 studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku, Bydgoszczy i Toruniu uczestniczyli w spotkaniu zorganizowanym ramach projektu "Sezon grzewczy, sezon mroźny - czad i pożar nam niegroźny" przez KW Straży Pożarnej w Toruniu, Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych oraz naszą firmę.

Foto: Aisko
Kutno - Akcja Edukacyjna “Zgaś ryzyko - Bezpieczny dom”
Dnia 19 września w sobotę na Placu Piłsudskiego w Kutnie została zorganizowana akcja edukacyjna “Zgaś ryzyko - Bezpieczny dom” mająca na celu zwiększenie świadomości ludzi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego i radzenia sobie w trudnych sytuacjach napotkanych w codziennym życiu. A skoro temat dotyczył bezpieczeństwa pożarowego – nie mogło nas tam zabraknąć!

Foto: Aisko
Dni Pajęczna - Akcja Edukacyjna Bezpieczny Dom
Podczas Dni Pajęczna w niedzielę 5 lipca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pajęcznie zorganizowała kolejną edycję kampanii edukacyjnej "BEZPIECZNY DOM". Celem akcji jest poszerzenie wiedzy na temat często śmiertelnych skutków, jakie wywołuje zatrucie czadem i dymem oraz jak się przed tym zagrożeniem zabezpieczyć.

Foto: Aisko
XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS
Za nami XII Mistrzostwa Polski Strażaków Ochotników STIHL TIMBERSPORTS. Zawody, które odbywały się pod hasłem “Decyduje siła, wygrywa precyzja” odbyły się w dniu 4 lipca (sobota) w Amfiteatrze w Ostródzie. Firma Aisko jako sponsor imprezy ufundowała cenne nagrody: zaawansowane technologicznie alkomaty elektrochemiczne oraz czujniki dymu.

Foto: Aisko
25 - 27.06.2015 FCC & TFA Husqvarna Poland 2015 w Toruniu
Znamy już najtwardszych strażaków! Polacy na podium! Dobiegły końca ekstremalne VII Mistrzostwa strażaków w Toruniu FCC & TFA Husqvarna Poland 2015, które odbyły się w dniach 25 - 27.06.2015. Tytuł “Najtwardszego Strażaka” otrzymał Marcin Zdziebło z KM PSP Żory, a “Najtwardszego z Najtwardszych” Rafał Bereza z KP PSP Krasnystaw. Firma Aisko była jednym ze sponsorów i fundatorów nagród.

Foto: Rzetelna Firma
24.06.2105 Gala Złotych Certyfikatów Rzetelności
Tak jak w zeszłym roku odebraliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności w Sopocie. To już po raz piąty zostaliśmy uhonorowani tym zaszczytnym wyróznieniem. Tym razem galę w sopockim Grand Hotelu poprowadzł znany komentator sportowy Maciej Kurzajewski. Gościem specjalnym wydarzenia był m.in. Jarosław Kuźniar, dziennikarz telewizyjny i aktywny komentator.

Foto: KPPSP w Łęczycy
23.05.2105 Łęczyca - Majówka Zdrowia
W ramach programu “Zgaś ryzyko”, który ma na celu zmniejszenie liczby rannych oraz ofiar śmiertelnych w pożarach, dnia 23 maja 2015 roku na placu T. Kościuszki w Łęczycy podczas “XXII Powiatowej Majówki Zdrowia” łęczyccy strażacy ze wsparciem firmy Aisko przeprowadzili akcję edukacyjną z pokazem sprzętu strażackiego.
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8
czwartek, 27 kwiecień 2017  |  50 389 421 wywołań od 22 03 2004
Copyright © 2004 -2017 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce