Piątek, 18 Sierpień 2017
Aisko.pl
Aisko.pl
więcej
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
więcej
Znajdź produkt
szukaj również w opisach
    
więcej
Media o nas
Media o nas
więcej
Referencje, wyróżnienia
Referencje, wyróżnienia
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Poradniki
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8

Foto: Kacper
Lady Pank – trasa koncertowa “The Best Of”
W dniu 17.05.2015 zespół Lady Pank będący na trasie konertowej z cyklu “The Best Of” zagrał koncert w Warszawie. Koncert był poprzedzony seminarium “Pali Się - Zgaś Ryzyko”. Celem seminarium była prezentacja zagrożeń pożarowych, szkolenie jak ich unikać, schemat postępowania w przypadku gdy się pojawią, przypomnienie numerów alarmowych.

Foto: Aisko
35-lecie Perfectu – trasa koncertowa „Wszystko ma swój czas”
15 lutego 2015 odbył się koncert inaugurujący trasę koncertową Perfectu, z okazji 35 lecia legendarnego zespołu. Koncerty odbędą się w 18 polskich miastach. Koncert był poprzedzony seminarium dotyczącym ochrony przeciwpożarowej „Pali Się!”. Celem programu byłozapoznanie pracowników z ich obowiązkami i zadniami w zakresie zapobiegania powstawaniu i rozprzestrzeniania się pożaru w zakładzie pracy. Firma Aisko była jednym ze sponsorów tego wspaniałego wydarzenia.

Foto: Aisko
Koncert Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
5 lutego 2015 na warszawskim Torwarze odbył się koncert z cyklu "Oprócz Błękitnego Nieba" poświęcony Markowi Jackowskiemu. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział wspaniali artyści Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Janusz Yanina Iwański, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Marek Raduli. Nasza firma była głównym sponsorem tego wspaniałego koncertu.

Foto: Aisko
XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Łęczyca
W dniu 11 stycznia 2015 kolejny raz mieliśmy przyjemność brać udział w 22 finale Orkiestry Świątecznej Pomocy i gościć w Łęczycy. Pomimo nieprzychylnej pogody łęczyckim wolontariuszom udało się zebrać w tym roku ponad 25 tysięcy złotych na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rydwany Ognia - Logo
I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, Rydwany Ognia 2014.
W niedzielę, 26 października odbyła się w Warszawie I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, która związana była z rozpoczynającym się sezonem grzewczym, a co za tym idzie wzrostem ryzyka związanego z pożarem i zatruciem tlenkiem węgla. Uczestnicy mogli zapoznać się z historią pożarnictwa, pojeździć melexem pożarniczym, a także wystartować na specjalnym torze do sportu pożarniczego. Nasza firma doradzała jak uchronić się przed zagrożeniami związanymi z czadem.

Foto: Aisko
KZPT Firefighter Combat. Łódź 26 - 27.09.2014
W ostatni weekend września na rynku Manufaktury odbyła się kolejna edycja zawodów KZPT Firefighter Combat Challenge Łódź 2014, w których jednym ze sponsorów była firma Aisko. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział ponad 120 zawodników. Przyjechali strażacy ze Słowenii i z Czech. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, a także w formule indywidualnej, zespołowej i sztafetowej. Wiele atrakcji przygotowanych było również dla najmłodszych.

Foto: Aisko
Konferencja "Senior Naszych Czasów - Senior Bezpieczny"
Kongres Senior naszych czasów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice był okazją do wymiany doświadczeń i przekazania wiedzy dla seniorów. Wspólnie spędzony czas pozwolił lepiej zrozumieć potrzeby ludzi starszych i poszukiwanie najlepszych form wsparcia tego środowiska. Kongres miał na celu poruszenie tematyki szeroko pojętego bezpieczeństwa w domu, ruchu ulicznym oraz na działce.

Foto: Aisko
Akcja edukacyjna "Bezpieczny Dom" - Kutno 12.09.2014
Pokazy strażackie, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy i wizyta mistrza olimpijskiego, strażaka Zbigniewa Bródki to jedne z licznych atrakcji zorganizowanej na placu przed Kutnowskim Domem Kultury akcji edukacyjnej "Bezpieczny Dom". Każdy kto uczestniczył w imprezie miał okazję zobaczyć, jak uwalnia się osoby uwięzione we wraku samochodu, w jaki sposób neutralizuje się substancje chemiczne oraz jak udziela się pierwszej pomocy.

Foto: Aisko
Wadowice FCC zawody dla prawdziwych twardzieli
W dniach 29 - 30 sierpnia na rynku w Andrychowie miały miejsce zawody w formule Firefighter Combat Challenge (FCC) 2014, których organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Koło Terenowe Wadowice. Do Andrychowa zawitały 34 drużyny strażaków zawodowych z PSP, ochotników z OSP z całej Polski, a także grupa ze Słowacji.

Foto: Aisko
Otwarcie supermarketu Majster w Jaworznie
W dniu 21.08.2014 został otwarty 25 już market budowlano – wykończeniowy Majster w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 263. Powierzchnia handlowa najnowszego oddziału liczy ok. 7000 m2. Pod jednym dachem zgromadzono materiały do budowy domu, remontu mieszkania, dekoracji wnętrz, wyposażenia kuchni, dla majsterkowiczów i ogrodników duży wybór narzędzi, a dla miłośników fauny i flory szeroka oferta działu ogrodniczo - zoologicznego.
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8
piątek, 18 sierpień 2017  |  50 996 449 wywołań od 22 03 2004
Copyright © 2004 -2017 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce