Sunday 16 June, 2019
Aisko.pl
Aisko.pl
more
Shopping Cart
0 items
Categories
more
Quick Find
search in product descriptions
    
more
Media - about us
Media - about us
more
Our references
Our references
Nasza firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma, promującym rzetelność płatniczą i transparentność w obrocie gospodarczym.
KupujÄ…c u nas kupujesz w rzetelnej firmie!
Guide
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Page  1  2  3  4  5  6  7  8

Foto: Aisko
Koncert Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski
5 lutego 2015 na warszawskim Torwarze odbył się koncert z cyklu "Oprócz Błękitnego Nieba" poświęcony Markowi Jackowskiemu. W tym wyjątkowym wydarzeniu wzięli udział wspaniali artyści Anna Wyszkoni, Maciej Maleńczuk, Janusz Yanina Iwański, Małgorzata Ostrowska, Piotr Cugowski, Marek Raduli. Nasza firma była głównym sponsorem tego wspaniałego koncertu.

Foto: Aisko
XXIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - Łęczyca
W dniu 11 stycznia 2015 kolejny raz mieliśmy przyjemność brać udział w 22 finale Orkiestry Świątecznej Pomocy i gościć w Łęczycy. Pomimo nieprzychylnej pogody łęczyckim wolontariuszom udało się zebrać w tym roku ponad 25 tysięcy złotych na Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Rydwany Ognia - Logo
I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, Rydwany Ognia 2014.
W niedzielę, 26 października odbyła się w Warszawie I Ochocka Ognista Olimpiada Rodzinna, która związana była z rozpoczynającym się sezonem grzewczym, a co za tym idzie wzrostem ryzyka związanego z pożarem i zatruciem tlenkiem węgla. Uczestnicy mogli zapoznać się z historią pożarnictwa, pojeździć melexem pożarniczym, a także wystartować na specjalnym torze do sportu pożarniczego. Nasza firma doradzała jak uchronić się przed zagrożeniami związanymi z czadem.

Foto: Aisko
KZPT Firefighter Combat. Łódź 26 - 27.09.2014
W ostatni weekend września na rynku Manufaktury odbyła się kolejna edycja zawodów KZPT Firefighter Combat Challenge Łódź 2014, w których jednym ze sponsorów była firma Aisko. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział ponad 120 zawodników. Przyjechali strażacy ze Słowenii i z Czech. Zawody rozgrywane były w pięciu kategoriach wiekowych, a także w formule indywidualnej, zespołowej i sztafetowej. Wiele atrakcji przygotowanych było również dla najmłodszych.

Foto: Aisko
Konferencja "Senior Naszych Czasów - Senior Bezpieczny"
Kongres Senior naszych czasów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Mysłowice był okazją do wymiany doświadczeń i przekazania wiedzy dla seniorów. Wspólnie spędzony czas pozwolił lepiej zrozumieć potrzeby ludzi starszych i poszukiwanie najlepszych form wsparcia tego środowiska. Kongres miał na celu poruszenie tematyki szeroko pojętego bezpieczeństwa w domu, ruchu ulicznym oraz na działce.

Foto: Aisko
Akcja edukacyjna "Bezpieczny Dom" - Kutno 12.09.2014
Pokazy strażackie, ścianka wspinaczkowa, malowanie twarzy i wizyta mistrza olimpijskiego, strażaka Zbigniewa Bródki to jedne z licznych atrakcji zorganizowanej na placu przed Kutnowskim Domem Kultury akcji edukacyjnej "Bezpieczny Dom". Każdy kto uczestniczył w imprezie miał okazję zobaczyć, jak uwalnia się osoby uwięzione we wraku samochodu, w jaki sposób neutralizuje się substancje chemiczne oraz jak udziela się pierwszej pomocy.

Foto: Aisko
Wadowice FCC zawody dla prawdziwych twardzieli
W dniach 29 - 30 sierpnia na rynku w Andrychowie miały miejsce zawody w formule Firefighter Combat Challenge (FCC) 2014, których organizatorem była Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wadowicach oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa Koło Terenowe Wadowice. Do Andrychowa zawitały 34 drużyny strażaków zawodowych z PSP, ochotników z OSP z całej Polski, a także grupa ze Słowacji.

Foto: Aisko
Otwarcie supermarketu Majster w Jaworznie
W dniu 21.08.2014 został otwarty 25 już market budowlano – wykończeniowy Majster w Jaworznie przy ul. Grunwaldzkiej 263. Powierzchnia handlowa najnowszego oddziału liczy ok. 7000 m2. Pod jednym dachem zgromadzono materiały do budowy domu, remontu mieszkania, dekoracji wnętrz, wyposażenia kuchni, dla majsterkowiczów i ogrodników duży wybór narzędzi, a dla miłośników fauny i flory szeroka oferta działu ogrodniczo - zoologicznego.

Foto: Aisko
Festyn BEZPIECZNE RADOMSKO - 04.07.2014
Festyn ten był okazją do kontynuacji akcji "BEZPIECZNY DOM", w ramach której przygotowano m.in. quiz z zakresu bezpieczeństwa pożarowego obiektów mieszkalnych, tor przeszkód dla najmłodszych uczestników festynu, pokazy udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, pokazy sprzętu ratowniczo - gaśniczego oraz stoisko multimedialne, gdzie zaprezentowano film "Czad - cichy zabójca" oraz statystyki dotyczące zdarzeń w obiektach mieszkalnych.

Foto: Aisko
TFA - Mistrzostwa Strażaków Husqvarna Poland 2014
Podczas VI już edycji tych zawodów na Toruńskiej Starówce oraz Rynku Nowomiejskim zobaczyliśmy zmagania ponad 300 zawodników z różnych krajów Świata oraz z Polski. W tym roku w ramach zawodów odbyły się także IV Europejskie Mistrzostwa FCC. Pierwsze dwa dni Mistrzostw (26 i 27 czerwca) to rywalizacja w ramach formuły FCC (Firefighter Combat Challenge). Firma Aisko była jak zwykle jednym z głównych sposorów wydarzenia.

Foto: Aisko
Wręczenie Złotych Certyfikatów Rzetelności 2014
W Sopocie 26 czerwca odbyła się uroczystość wręczenia prestiżowych nagród – Złotych Certyfikatów Rzetelności 2014. Program Rzetelna Firma prowadzony jest pod patronatem Krajowego Rejestru Długów. Po poczęstunku i panelu dyskusyjnym, dotyczącym współpracy samorządów z biznesem, odbyło się oficjalne wręczenie certyfikatów. Nasza firma już czwarty rok z rzędu została uhonorowana tym zaszczytnym wyróżnieniem.


Foto: Aisko
Dni Opoczna - kampania "Nie Dla Czadu"
W dniu 8 czerwca 2014 r. w Opocznie odbyły się uroczystości włączenia do Krajowego Systemu Ratowniczo – Gaśniczego Jednostki OSP Opoczno oraz obchody Powiatowego Dnia Strażaka.
Uroczystości te połączone były również z ogólnopolską akcją edukacyjno- prewencyjną „Nie dla czadu”.

Page  1  2  3  4  5  6  7  8
Sunday 16 June, 2019  |  58 233 629 requests since 03/22/2004
Copyright © 2004 -2019 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce