Saturday 23 January, 2021
Aisko.pl
Aisko.pl
more
Shopping Cart
0 items
Categories
more
Quick Find

search in names

search in descriptions

search in keywords

min price
max price

more
Media - about us
Media - about us
more
Our references
Our references
Nasza firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma, promującym rzetelność płatniczą i transparentność w obrocie gospodarczym.
KupujÄ…c u nas kupujesz w rzetelnej firmie!
Guide
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Page  1  2  3  4  5  6  7  8  9

Foto: Aisko
Łużna 10-11.09.2016. VII Pogórzańskie Atrakcje Naukowe – “Z nauką i mundurem”.
10 i 11 września 2016 roku odbyły się w Łużnie VII Pogórzańskie Atrakcje Naukowe – “Z nauką i mundurem”. Na licznie przybyłych gości czekało wiele atrakcji jak pokaz i degustacja kuchni molekularnej, ekspozycja broni policyjnej czy uzbrojenia wojskowego.

Foto: Aisko
Toruń 23-25.06.2016. Międzynarodowe Mistrzostwa FCC & TFA.
W Toruniu odbyła się VIII edycja starcia strażaków o tytuł “Najtwardszego Strażaka”, dwóch formuł zawodów, tj. europejskiej i amerykańskiej. Są to Toughest Firefighter Alive & Firefighter Combat Challenge POLAND 2016. Firma Aisko była sponsorem zawodów. Ufundowaliśmy również nagrody którymi zostali uhonorowani zawodnicy podczas ceremonii wręczenia pucharów i medalów.

Foto: Aisko
Kutno 18.06.2016. Zgaś Ryzyko - Czadowa Edukacja
W sobotę 18.06.2016 na Placu Piłsudskiego w Kutnie odbył się Finał Akcji "Zgaś Ryzyko - Czadowa Edukacja". Projekt ma na celu budowanie świadomości o zagrożeniach związanych z zatruciem tlenkiem węgla wśród najmłodszych mieszkańców powiatu kutnowskiego. Firma Aisko jest patronem programu.

Foto: Aisko
Targi Edura. Kielce 9 - 11 czerwiec 2016
Rekordowa wielkość ekspozycji, rekordowa ilość wystawców, a przede wszystkim rekordowa frekwencja zwiedzających zadecydowała o sukcesie XI Międzynarodowej Wystawy Ratownictwo, Zabezpieczenia i Technika Przeciwpożarowa EDURA 2016. Wystawa podczas której prezentowane były urządzenia, sprzęt oraz technologie dla jednostek straży pożarnej, służb ratowniczych a także ochrony przeciwpożarowej obiektów przekroczyła w tym roku 7,7 tysiąca m2 ekspozycji.

Foto: Aisko
Dni Wieruszowa 28.05.2016
Potężna ulewa przegoniła w sobotę uczestników Dni Wieruszowa, zanim impreza na dobre się rozpoczęła. Na szczęście było po co wracać na stadion przy ul. Sportowej. Udało się opanować kryzysową sytuację i koncerty doszły do skutku. Zamiast wykonawców muzycznych, głównymi bohaterami popołudnia zostali strażacy i obsługa techniczna, którzy dwoili się i troili w usuwaniu skutków nawałnicy.

Foto: Aisko
Majówka Zdrowia Łęczyca 21.05.2016
Scena na placu Tadeusza Kościuszki była ponownie centrum wydarzeń na tegorocznej Majówce Zdrowia. Firma Aisko uczestniczyła w Majówce na zaproszenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy. Zebrani mogli podziwiać występy najmłodszych artystów, którzy udowodnili, że trema im nie straszna i dali prawdziwy popis swoich umiejętności.

Foto: Aisko
IV Rodzinny Piknik Klientów Zacisze S.A 14.05.2016
W dniu 14.05.2016 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w IV Rodzinnym Pikniku Klientów Zacisze S.A. Zaproszone osoby miały okazję poznać firmy współpracujące z grupą Zacisze S.A.

Foto: Aisko
Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka Białogard 07.05.2016
W dniu 7 maja 2016 odbyły się Wojewódzkie Obchody Dnia Strażaka w Białogardzie. Imprezę rozpoczęto o godzinie 11.00 mszą św. w kościele pw. NNMP. Następnie pododdziały przemaszerowały na uroczysty apel, na którym wręczono medale i odznaczenia oraz awanse na wyższe stopnie służbowe dla najbardziej zasłużonych strażaków. W ceremonii uczestniczyli także strażacy z OSP jak i wielu innych znamienitych gości.

Foto: Aisko
Międzynarodowe Targi SAWO. Poznań 26 - 28 kwiecień 2016
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO są bardzo dobrym narzędziem propagowania dobrych praktyk, pokazywanie nowych środków ochrony indywidualnej i coraz bardziej ergonomicznego sprzętu. Nasza firma Aisko serdecznie dziękuje za udział w targach i odwiedzenie naszego stoiska.

Foto: Aisko
Konferencja “BEZPIECZNY DOM – Podbeskidzie”
Konferencja “BEZPIECZNY DOM – Podbeskidzie”, która odbyła się w dniu 21.04.2016 w Łękawicy, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorami konferencji, oprócz Fundacji Bezpieczni w Domu, były również Związek Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Gmina Łękawica. Firma Aisko była oficjalnym partnerem konferencji.

Foto: Aisko
Koncert Beata i Bajm – “Bingo Tour” - Warszawa
Grupa Bajm ruszyła w wielką trasę koncertową "Bingo Tour", która obejmie największe sale w całej Polsce. Pierwszy koncert odbył się w walentynki 14.02.2016r. na warszawskim Torwarze. "Bingo Tour" potrwa do końca roku, a grupa zaplanowanych ma kilkanaście koncertów. Trasa to spektakularny powrót Beaty Kozidrak w szczytowej formie. Największe hity zespołu na żywo wzbogacone zostały starannie przemyślaną oprawą wizualną.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Poznań”
W hali Arena Poznań w dniu 17.01.2016 ocbył się koncert z cyklu “Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski”, poprowadzili go jak zwykle wybitni dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. I tym razem nasza firma wzięła udział w wydarzeniu jako sponsor.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Gdańsk”
Tym razem koncert z cyklu “Oprócz Błękitnego Nieba - Tribute to Marek Jackowski” odbył się w Ergo Arenie Gdańsk w dniu 08.01.2016, poprowadzili wybitni dziennikarze muzyczni Maria Szabłowska i Paweł Sztompke. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć naszej firnmy jako sponsora wydarzenia.

Foto: Aisko
“Tribute to Marek Jackowski - Kraków”
W sobotę 19.12.2015 mieliśmy okazję uczestniczyć w wyjątkowym koncercie "Oprócz Błękitnego Nieba – Tribute to Marek Jackowski", w Tauron Arena w Krakowie. W uznaniu wielkich muzycznych zasług Marka Jackowskiego, gwiazdy polskiej estrady oddały muzyczny hołd na krakowskiej scenie.

Foto: Aisko
Akcja "Bezpieczny dom" w łódzkiej manufakturze
W niedzielę, 29 listopada 2015, w galerii handlowej Manufaktura w Łodzi w ramach ogólnopolskiego programu ograniczenia liczby ofiar pożarów pod nazwą "ZGAŚ RYZYKO" została przeprowadzona akcja "ALE CZAD" będąca częścią projektu "BEZPIECZNY DOM". W ramach spotkania wszyscy mogli poznać pracę strażaków "od podszewki".
Page  1  2  3  4  5  6  7  8  9
Saturday 23 January, 2021  |  60 889 338 requests since 03/22/2004
Copyright © 2004 -2021 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce