Sunday 16 June, 2019
Aisko.pl
Aisko.pl
more
Shopping Cart
0 items
Categories
more
Quick Find
search in product descriptions
    
more
Media - about us
Media - about us
more
Our references
Our references
Nasza firma uczestniczy w programie Rzetelna Firma, promującym rzetelność płatniczą i transparentność w obrocie gospodarczym.
KupujÄ…c u nas kupujesz w rzetelnej firmie!
Guide
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Page  1  2  3  4  5  6  7  8

Foto: Aisko
Wojewódzki Dzień Strażaka - Gorzów Wielkopolski - 23.05.2014
Bardzo uroczyście, z udziałem m.in wojewody, wicemarszałka, prezydenta Gorzowa, oraz szefów, krajowego i wojewodzkiego, Państwowej Straży Pożarnej, świętowano w Gorzowie Wojewódzki Dzień Strażaka. Radość strażaków byla tym większa, że do użytku oddano także nowy budynek do którego przeniesiono wojewódzkie stanowisko dowodzenia.


Foto: Aisko
Pożegnalny koncert Budki Suflera. Warszawa, Torwar 18.05.2014
Seminarium "Pali Się" tym razem uświetnił wspaniały koncert Budki Suflera. W koncercie gościnnie wystąpiła Izabela Trojanowska a także Felicjan Andrzejczak były frontmen Budki. Widząc rewelacyjną formę bandu mamy nadzieję, że wbrew zapowiedziom członków zespołu nie będzie to trasa pożegnalna.
Firma Aisko była jednym ze sponsorów wydarzenia.


Foto: Aisko
Ogólnopolskie Święto Korporacji Kominiarzy Polskich
W dniach 15 - 18.05.20014 roku odbyły się obchody XVIII Święta Korporacji Kominiarzy Polskich w Spale. Na uroczystości zjechała kominiarska brać wraz z rodzinami z całej Polski. We wspaniałej atmosferze wśród rozległych lasów na terenie Spalskiego Parku Krajobrazowego był czas na dyskusję, konferencje, wspaniałą zabawę i wypoczynek od codziennych trudów odpowiedzialnej pracy. Nasza firma miała zaszczyt pomóc w organizacji tej sympatycznej imprezy.


Foto: Aisko
„Nie dla czadu” - spotkanie edukacyjne w KP PSP w Łęczycy
W dniu 12 lutego 2014 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Łęczycy odbyło się spotkanie Komendanta Powiatowego PSP z przedstawicielami samorządów, szkół i zarządców budynków z terenu powiatu łęczyckiego. Przedmiotem spotkania była ogólnopolska akcja strażaków „Nie dla czadu” i „Bezpieczny dom – czadowa czujka”.


Foto: Aisko
Seminarium "Pali Się" i koncert "Niemen Inaczej"
W dniu 9 lutego 2014 na hali Torwaru w Warszawie odbyło się kolejne seminarium z cyklu „Pali się". W tym roku firma Aisko wzięła udział w wydarzeniu jako jeden ze sponsorów. Podczas seminarium odbyła się m.in. uroczystość wręczenia nagrody dla Strażaka Roku 2013 i prelekcja dotycząca czujników tlenku węgla. Seminarium i gala otrzymała znakomitą oprawę w postaci wspaniałego koncertu "Niemen Inaczej".

Foto: Aisko
Kampania "Nie dla Czadu" - Konferencja w Bydgoszczy 28.01.2014
Już trzeci rok Państwowa Straż Pożarna apeluje o ostrożność i zachęca do montowania w swoich domach czujek tlenku węgla. Przekonuje do tych praktyk także administratorów budynków. Nasza firma brała udział w wydarzeniu. Wygłosiliśmy prelekcję oraz ufundowaliśmy nagrody - czujniki czadu Kidde. Kilkadziesiąt takich urządzeń rozdali w ramach kampanii kujawsko-pomorscy strażacy. Także za pośrednictwem bydgoskiego oddziału TVP.

Foto: Aisko
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
W dniu 12 stycznia 2014 mieliśmy przyjemność brać udział w 22 finale Orkiestry Świątecznej Pomocy i gościć w Łęczycy, gdzie finał corocznie odbywa się odbywa się na pl. im. Tadeusza Kościuszki. Do godziny 20 dwa sztaby, które działały w Łęczycy, zebrały 30 tysięcy złotych. Mieszkańcy mogli zobaczyć między innymi pokaz ratownictwa podczas wypadku drogowego, dowiedzieć się jak działa czujka tlenku węgla, jak udzielić pierwszej pomocy. Odbył się też pokaz gaszenia pożaru.

Foto: Aisko
Konferencja "Wielorodzinne Budynki Mieszkalne – Chroń Życie i Zainwestuj w Swoje Bezpieczeństwo"
28 listopada 2013 r. w murach Centralnego Muzeum Pożarnictwa odbyła się sesja poświęcona bezpieczeństwu w budynkach mieszkalnych. Organizatorami konferencji były: Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach, Stowarzyszenie Kominy Polskie, Centralne Muzeum Pożarnictwa oraz Urząd Miasta Mysłowice.

Foto: Aisko
Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego
W dniu 22.10.2013 odbyło się seminarium - Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego. Mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na temat nowoczesnych autonomicznych czujników do wykrywania tlenku węgla oraz dymu. W trakcjie prelekcji uczestnicy mogli się dowiedzieć o zastosowaniu, zasadzie działania oraz możliwościach technicznych czujników Kidde. Prelekcja połączona z prezentacją spotkała się z ogromnym zaisnteresowaniem uczestników.

Foto: Aisko
Międzynarodowa Konferencja "Czujka dymu i czujnik tlenku węgla, czyli mała inwestycja w duże bezpieczeństwo"
8 i 9 października w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Czujka dymu i czujnik tlenku węgla, czyli mała inwestycja w duże bezpieczeństwo”. Tegoroczną edycję, podobnie jak w latach ubiegłych, swoim patronatem objął minister spraw wewnętrznych. Nasza firma miała okazję zaprezenować nasze czujniki tlenku węgla, dymu oraz inne zabezpieczenia p-poż.
Akcja edukacyjna  "Bezpieczny Dom" w łódzkiej Manufakturze
Foto: Aisko
Akcja edukacyjna "Bezpieczny Dom" w łódzkiej Manufakturze
Dom będący symbolem bezpieczeństwa, nie jest wolny od zagrożeń takich np. jak pożar. W jaki sposób można je zminimalizować można się było dowiedzieć, odwiedzając strażackie miasteczko "Bezpieczny Dom" na rynku Manufaktury w Łodzi. Poradom towarzyszyły pokazy umiejętności ratowników, dorośli mogli otrzymać od strażaków czujki dymu a dzieci wygrać atrakcyjne nagrody. Akcję patronatem objął Komendant Główny PSP gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz.
Wizyta w nowej fabryce C4 Development w Schenzen
Foto: Aisko
Wizyta w nowej fabryce C4 Development w Schenzen
We wrześniu na zaproszenie firmy C4 Development odwiedziliśmy nowo otwartą fabrykę. Przestronne, sterylne pomieszczenia produkcyjne zrobiły na nas zdecydowanie pozytywne wrażenie. Na terenie znajdują się również biura, sale konferencyjne, hotel dla pracowników, stołówka, część rekreacyjno sportowa oraz własna mini elektrownia. W trakcie spotkania podsumowaliśmy naszą dotychczasową współpracę i omówiliśmy strategię działania na przyszłe lata.
Page  1  2  3  4  5  6  7  8
Sunday 16 June, 2019  |  58 233 666 requests since 03/22/2004
Copyright © 2004 -2019 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce