Piątek, 18 Sierpień 2017
Aisko.pl
Aisko.pl
więcej
Koszyk
...jest pusty
Kategorie
więcej
Znajdź produkt
szukaj również w opisach
    
więcej
Media o nas
Media o nas
więcej
Referencje, wyróżnienia
Referencje, wyróżnienia
Nasza firma i nasze produkty zdobyły wiele nagród i wyróżnień.
Sprawdź za co cenią nas nasi Klienci.
Poradniki
Aktualności, wydarzenia
Aktualności, wydarzenia
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8

Foto: Aisko
Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
W dniu 12 stycznia 2014 mieliśmy przyjemność brać udział w 22 finale Orkiestry Świątecznej Pomocy i gościć w Łęczycy, gdzie finał corocznie odbywa się odbywa się na pl. im. Tadeusza Kościuszki. Do godziny 20 dwa sztaby, które działały w Łęczycy, zebrały 30 tysięcy złotych. Mieszkańcy mogli zobaczyć między innymi pokaz ratownictwa podczas wypadku drogowego, dowiedzieć się jak działa czujka tlenku węgla, jak udzielić pierwszej pomocy. Odbył się też pokaz gaszenia pożaru.

Foto: Aisko
Konferencja "Wielorodzinne Budynki Mieszkalne – Chroń Życie i Zainwestuj w Swoje Bezpieczeństwo"
28 listopada 2013 r. w murach Centralnego Muzeum Pożarnictwa odbyła się sesja poświęcona bezpieczeństwu w budynkach mieszkalnych. Organizatorami konferencji były: Komenda Wojewódzka PSP w Katowicach, Stowarzyszenie Kominy Polskie, Centralne Muzeum Pożarnictwa oraz Urząd Miasta Mysłowice.

Foto: Aisko
Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego
W dniu 22.10.2013 odbyło się seminarium - Bezpieczny Właściciel, Zarządca i Użytkownik Obiektu Budowlanego. Mieliśmy okazję wygłosić prelekcję na temat nowoczesnych autonomicznych czujników do wykrywania tlenku węgla oraz dymu. W trakcjie prelekcji uczestnicy mogli się dowiedzieć o zastosowaniu, zasadzie działania oraz możliwościach technicznych czujników Kidde. Prelekcja połączona z prezentacją spotkała się z ogromnym zaisnteresowaniem uczestników.

Foto: Aisko
Międzynarodowa Konferencja "Czujka dymu i czujnik tlenku węgla, czyli mała inwestycja w duże bezpieczeństwo"
8 i 9 października w Szkole Głównej Służby Pożarniczej odbyła się Międzynarodowa Konferencja „Czujka dymu i czujnik tlenku węgla, czyli mała inwestycja w duże bezpieczeństwo”. Tegoroczną edycję, podobnie jak w latach ubiegłych, swoim patronatem objął minister spraw wewnętrznych. Nasza firma miała okazję zaprezenować nasze czujniki tlenku węgla, dymu oraz inne zabezpieczenia p-poż.
Akcja edukacyjna  "Bezpieczny Dom" w łódzkiej Manufakturze
Foto: Aisko
Akcja edukacyjna "Bezpieczny Dom" w łódzkiej Manufakturze
Dom będący symbolem bezpieczeństwa, nie jest wolny od zagrożeń takich np. jak pożar. W jaki sposób można je zminimalizować można się było dowiedzieć, odwiedzając strażackie miasteczko "Bezpieczny Dom" na rynku Manufaktury w Łodzi. Poradom towarzyszyły pokazy umiejętności ratowników, dorośli mogli otrzymać od strażaków czujki dymu a dzieci wygrać atrakcyjne nagrody. Akcję patronatem objął Komendant Główny PSP gen. bryg. Wiesław Leśniakiewicz.
Wizyta w nowej fabryce C4 Development w Schenzen
Foto: Aisko
Wizyta w nowej fabryce C4 Development w Schenzen
We wrześniu na zaproszenie firmy C4 Development odwiedziliśmy nowo otwartą fabrykę. Przestronne, sterylne pomieszczenia produkcyjne zrobiły na nas zdecydowanie pozytywne wrażenie. Na terenie znajdują się również biura, sale konferencyjne, hotel dla pracowników, stołówka, część rekreacyjno sportowa oraz własna mini elektrownia. W trakcie spotkania podsumowaliśmy naszą dotychczasową współpracę i omówiliśmy strategię działania na przyszłe lata.
Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 dla firmy Aisko
Foto: Aisko
Złoty Certyfikat Rzetelności 2013 dla firmy Aisko
Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwo uczciwości i solidności. Legitymujące się nimi firmy potwierdzają nie tylko swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami, ale także swój wpływ na jakość polskiej gospodarki. Nasza firma już trzeci rok z rzędu została uhonorowana tym zaszczytnym wyróżnieniem. Dziękujemy za docenienie standardów etycznych którym jesteśmy wierni, dotyczących zarówno współpracy z klientami, kontrahentami i pracownikami.
Międzynarodowe  Mistrzostwa Toughest Firefighter Alive 2013
Foto: Aisko
Międzynarodowe Mistrzostwa Toughest Firefighter Alive 2013
V Mistrzostwach "Toughest Firefighter Alive Husqvarna Poland 2013" odbyły się w Toruniu w dniach 27-29 czerwca 2013 r. Najlepsi strażacy z Polski i Świata już po raz piąty ubiegali się o tytuł Najtwardszego Strażaka oraz Najtwardszego z Najtwardszych. Najcenniejsze tytuły zdobyli Polacy: Marcin Zdziebło z Krakowa oraz Paweł Hess z Bielska-Białej. Jak co roku nasza firma wzięła w nich udział jako jeden z głównych sponsorów. Więcej szczegółów na stronie: www.tfa-poland.pl
XVIII Międzynarodowy Konkurs Krzyku w Gołdapi
Foto: Goldap.info
XVIII Międzynarodowy Konkurs Krzyku w Gołdapi
Międzynarodowy Konkurs Krzyku stał się pełnoletni. W Kompleksie Wypoczynkowym Leśny Zakątek odbyła się jego osiemnasta edycja. Swoich sił spróbowała większość ze 181 osób, które się zapisały. Każda krzyczała do specjalnej aparatury pomiarowej. Badane były dwa parametry, jakie inspektorzy sanitarni sprawdzają w firmach kontrolując w nich poziom hałasu. W kategorii kobiet zgłosiły się 102 osoby, w kategorii panów 79. Firma Aisko jak co roku była jednym ze sponsorów wydarzenia.
Aisko laureatem rankingu Firmy Rodzinne Roku 2012 Newsweek
Foto: Newsweek
Aisko laureatem rankingu Firmy Rodzinne Roku 2012 Newsweek
Tygodnik Newsweek dostrzegł potencjał drzemiący w rodzinnych przedsiębiorstwach, dlatego prezentuje ich przedstawicieli w specjalnym Rankingu Firm Rodzinnych, który wyłonił najszybciej rozwijające się rodzinne biznesy w Polsce. Gala podsumowująca ranking firm rodzinnych tygodnika Newsweek, odbyła się w Warszawie w dniu 12.12.2012. Najprężniejsze rodzinne przedsiębiorstwa z województwa mazowieckiego spotkały się w hotelu Marriott.
Strona  1  2  3  4  5  6  7  8
piątek, 18 sierpień 2017  |  50 996 456 wywołań od 22 03 2004
Copyright © 2004 -2017 Aisko  |  Created by Sieniek  |  Powered by osCommerce