Razem ryzyko gasimy  i dobrze się przy tym bawimy!

Po raz kolejny wzięliśmy udział w odbywającej się na Torwarze imprezie „Pali się – Zgaś ryzyko” i po raz kolejny jesteśmy z tej akcji bardzo zadowoleni.

Atrakcją wieczoru był koncert Agnieszki Chylińskiej "Warto było szaleć tak!". Piosenkarka pokazała wielką klasę, mocny, drapieżny głos i dała swoim fanom mnóstwo energii. Można powiedzieć, że było tyle czadu, że aż prawie nam się czujniki uruchomiły!

Wcześniej jednak na scenie pojawili się strażacy i eksperci w kwestiach bezpieczeństwa pożarowego. Zgromadzona widownia dowiedziała się o zagrożeniach, jakie wiążą się z tlenkiem węgla oraz jak się przed takimi zagrożeniami skutecznie zabezpieczyć. Strażacy wyjaśnili zasady działania czujników tlenku węgla i wskazali najlepsze miejsca do ich montażu.

My akcję edukacyjną prowadziliśmy na naszym stoisku. Prezentowaliśmy czujniki czadu oraz dymu, gaśnice, akcesoria przeciwpożarowe, ale także odbyliśmy mnóstwo rozmów i odpowiedzieliśmy na wiele pytań. Najczęściej – jako że sezon grzewczy już się rozpoczął – odnosiły się one do wyboru czujników i gaśnic oraz zasad ich eksploatacji.

Co ciekawe podczas tego wydarzenia uczestnicy mieli okazję obejrzeć nasz nowy produkt - bezprzewodowy system detekcji pożaru SmartCell -> Kliknij.

Wszystkim, którzy nie byli na Torwarze a chcieliby się czegoś dowiedzieć, przypominamy, że mogą to zrobić dzwoniąc na naszą infolinię, pod numer 22 666 37 27