Menu
Your Cart
The website uses cookies to facilitate the operation of the store. Learn More

Support

Zapewniamy szeroki i profesjonalny zakres usług serwisowych.

Pracownicy serwisu posiadają kwalifikacje w zakresie napraw i obsługi sprzętu pomiarowego, czujników, detektorów i innych urządzeń znajdujących się w naszej ofercie oraz kalibracji alkomatów zakupionych bezpośrednio w naszej firmie lub poprzez naszą sieć dystrybucji.

Podejmujemy się również napraw urządzeń oraz wykonujemy kalibrację testerów trzeźwości zakupionych w innych firmach.

Nasz serwis został zaopatrzony w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne, sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie wymagane do napraw precyzyjnych instrumentów elektronicznych.


Systematycznie uzupełniany magazyn części zamiennych, pozwala na ograniczenie do niezbędnego minimum czasu naprawy.

Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i profesjonalnie wyposażonemu laboratorium zapewniamy usługi najwyższej klasy.

Oddzielnym działem naszego serwisu i laboratorium jest sekcja zajmująca się naprawą i kalibracją alkomatów.

Nasz serwis i laboratorium Jako jedyna firma w Polsce zajmująca się sprzedażą alkomatów podręcznych posiadamy specjalistyczne, skierowane na obsługę tego typu urządzeń, profesjonalnie wyposażone laboratorium.

Wszystkie alkomaty znajdujące się w ofercie są kontrolowane i kalibrowane w laboratorium naszej firmy urządzeniami renomowanej amerykańskiej firmy GUTH LABORATORIES, INC.

Pracujemy wyłącznie z atestowanymi wzorcami stężeń.

Dokładność wskazań każdego alkomatu może obniżać się w trakcie normalnego procesu użytkowania.

Aby zapewnić prawidłowy pomiar testera powinien być on, co pewien czas kalibrowany.


Częstotliwość kalibracji urządzenia zależy od: typu alkomatu i zastosowanego w nim sensora, intensywności jego wykorzystywania, ilość przeprowadzanych prób, sposobu użytkowania, warunków przechowywania itp. Kalibracja jest procesem "ustawiającym" wewnętrzne oprogramowanie testera tak, aby prawidłowo, tj. z jak najmniejszym błędem, odczytywał wartość pobranej próbki powietrza.

Wykonywana jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu tzw. symulatorów BAC, dzięki którym można podać do urządzenia próbkę powietrza o odpowiednio zadanych parametrach (sile przepływu, temperaturze oraz stałym stężeniu alkoholu) zbliżonych od parametrów próbki pobieranej w trakcie wykonywania "normalnego" badania.


W procesie kalibracji próbki o zadanym, stałym stężeniu alkoholu podawane są do urządzenia pracującego w tzw. trybie serwisowym. Efektem tego działania jest wyznaczenie "prawidłowej odpowiedzi" układu pomiarowego na wielkości stężenia pobranych próbek wzorcowych.

Dzięki regularnej kalibracji możecie być Państwo pewni, że wskazania alkomatu którym się posługujecie się prawidłowe, niezależnie od tego, kiedy urządzenie było kupione.


Zapraszamy do gratisowej kontroli wskazań Twojego alkomatu!

Zapraszamy do naszych punktów serwisowych! Sprawdzimy za darmo twój alkomat!

Informacje dotyczące spraw serwisowych możecie Państwo uzyskać pod numerem (22) 852 23 98, wybierając numer infolinii 801 009 401 lub kontaktując z nami poprzez formularz kontaktowy.

Aby zgłosić urządzenie do serwisu prosimy skorzystać z formularza zgłoszenia serwisowego.