Menu
Your Cart
The website uses cookies to facilitate the operation of the store. Learn More

About Us

KIM JESTEŚMY...

Jesteśmy firmą rodzinną, zbudowaną w oparciu o wiedzę, rzetelność oraz otwarte podejście do klienta. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1999 roku. Od samego początku istnienia naszej firmy stawiamy na wysoką jakość oraz komfort w korzystaniu z naszych produktów i usług. Bardzo ważne jest dla nas zadowolenie partnerów handlowych, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły naszych relacji, stawiając na otwartą komunikację na każdym etapie współpracy. Nasza silna i ugruntowana pozycja w branży produktów związanych z bezpieczeństwem, jest najlepszym dowodem zaufania z Państwa strony oraz pozytywną recenzją naszej pracy. Pozycja lidera na rynku sprzedaży urządzeń kontrolno-pomiarowych jest dla nas zarówno docenieniem naszych działań i zobowiązaniem na przyszłość.

NASZA OFERTA...

Posiadamy szeroką gamę alkomatów elektrochemicznych przeznaczonych nie tylko dla firm i instytucji, ale także dla użytkowników indywidualnych. Z naszych urządzeń korzysta m.in. Straż Graniczna, Żandarmeria Wojskowa, Służba Więzienna, policja, szpitale, sądy, firmy transportowe, przedsiębiorstwa budowlane, agencje ochrony mienia itp.

Inną, ważną gałąź naszej firmy stanowią domowe zabezpieczenia przeciwpożarowe. Ze względu na fakt, że są to produkty przeznaczone do ochrony życia i mienia użytkowników, zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą Kidde - światowym liderem w tej dziedzinie. Obecnie nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem Kidde w Polsce.

GDZIE DZIAŁAMY...

Działamy aktywnie na polu edukacji w kwestiach bezpieczeństwa. Współpracujemy z Fundacją Trzeźwość, Bezpieczni w domu, Fundacją Ogień Zabija, Państwową i Ochotniczą Strażą Pożarną, Krajową Izbą Kominiarzy oraz jednostkami samorządowymi. Wspieramy różnego rodzaju liczne akcje edukacyjne i społeczne. Nasza działalność na tym polu została doceniona o czym świadczą liczne nagrody, przyznane wyróżnienia, dyplomy oraz rekomendacje m.in. Złoty Laur Konsumenta, Złote Certyfikaty Rzetelności, Diamentowy Certyfikat Rzetelności, Laureat Rankingu Newsweeka "Firmy Rodzinne", Złote Godło - Konsumencki Lider Jakości, Certyfikat Dobra Marka, Tytuł Gazeli Biznesu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI